Hakan Sarıgül

23-02-2021 16:06:41

"Yeni tasındığımız evin bütün mobilyalarını Mons Mimarlık ile çalışarak tamamladık. Faruk Bey ile yıllardır çalısıyoruz ve dolayısıyla kendisinin işinde ne kadar profesyonel olduğunu biliyorduk. Tekliflendirme sürecinden ,montaj ve teslimata kadar , pandemi koşullarına rağmen sorunsuz bir şekilde yönettiler. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiş, her biri alanında uzman değerli Mons Mimarlık çalışanlarına bir kez daha teşekkür eder , başarılarının devamını dilerim."

Hakan Demir

23-02-2021 16:08:54

"Arkadaşımızın vasıtasıyla tanışmıştık.Eminönü’ndeki mağazamız için... Yaklaşık 5 aylık bir görüşme sürecimiz oldu.Kendisini baya uğraştırdık özellikle bizim tarafımızdan fikir ayrılıkları olunca...her defasında farklı beklentiler içerisinde olduk,hiç kırmada yardımcı oldu. o süreçte farklı mimarlık firmalarıyla da görüşme içerisindeydik kendisiyle çalışmamızın en temel sebeplerinden biri kendisinin gerçek hayatta insanların bir mağaza dolaşma mantığı,psikolojisini anlayıp bize bunları izah etmesiydi.Hatta yarım gün gelip sadece mağazada öylece bakınıp müşterileri gözlemlemesi... Bir diğeri yaptım ettim değilde karşı fikirlere de saygı göstermesi,beklentilerini dinlemesi ki diğer gelenlerde açıkçası bize bu kadar anlayış gösterilmedi... Kişisel olarakta gerçekten iyi birisi,gerçekten zor bir firmaydık ama sürecin sonuna kadar takip etti,ısrar etti.Olmayacak bitti dediğimiz anlarda dahi “ben bitene kadar burdayım” demesi... Teşekkür ederiz kendilerine,Faruk bey'e."

Sinemis Akyüz

23-02-2021 16:10:25

"Kucukyalı'da ki minik mutfağımızı A'dan Z'ye titizlikle yenilediler. Kullanılan malzemeler,renk seçimleri,şık tercihleri sayesinde mutfağımıza hayat geldi. Faruk bey'e güzel çizimi ve mutfağımızı yeniden yarattığı için teşekkür ederiz. Emeği geçen tüm ekibini de sonsuz teşekkürler olsun. Profesyonel çalışma,disiplin ve sanata bakış açısıyla artık kimin kapısını calacağımızı biliyoruz. Nice işleriniz olsun başarıyla.."

İbrahim Esmerer

23-02-2021 16:12:21

"MONS Mimarlık ile Sakarya III.OSB deki fabrikamızın idari kısmını tasarladık ve uygulamasını gerçekleştirdik. Başta Faruk Bey'in şahsına ve tüm ekibine gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun..."

Sabahattin Demir

23-02-2021 16:13:00

"İmar barişından dolayı mons mimarlığa projemizi cizdirdik ve en kısa zamanda bağımsız tapularimizi aldık. MONS MİMARLİGA ÇOK ÇOK ÇOK TESEKUR EDERİM."

Nurdan Sarıoğlu

23-02-2021 16:14:32

"Mons Mimarlık firmasın’dan Yüksek Mimar Faruk Bey’le Tekirdağ Çorlu’da bulunan fabrikamızın imar barışı sürecini tamamamış bulunmaktayız.Profesyonel iş ahlakı,dinamik yapısı,özgün fikirleri takdire şayandır.Nice başarılara Faruk bey...."

Burak Avuk

23-02-2021 16:15:10

"Birlikte çalıştığımız bir çok projede mesleki sorumluluk ve özverili iş anlayışı ile nitelikli işlerin ortaya çıkmasını sağlamış ve en önemlisi her zaman işinin arkasında durmuştur.Tekrardan teşekkür eder başarılar dilerim Faruk Bey."

Kudret Aydemir

23-02-2021 16:15:44

"Projesine paradan daha çok değer veren, kaliteli, yaratıcı ve özgün eser arayışında olan herkese Mons Mimarlık'ı tavsiye ederim. Mimar Faruk Beyin öğretim üyesi olduğu üniversitede kendisi gibi mimarlık ilke ve etiğine sadık, vefalı ve iş ahlakı gelişmiş mimarlar yetiştirerek ülkemize kazandırması dileğiyle ...."

Birol Kabataş

23-02-2021 16:16:14

"Mons Mimarlık’tan Faruk Bey ile apartmanımızın iç tasarım projesi & uygulaması sürecinde çalıştık. Apartman olması sebebiyle farklı fikirler vardı. Karar veremediğimiz noktalarda profesyonel olarak bizi yönlendirdi. Beklentilerimizi anlayarak , yaratıcı ve özgün tasarımlarıyla harmanlayıp son derece başarılı bir proje oluşturdu. İş odaklı, kaliteli, detaylı çalışmalarından dolayı kendisine ve ekibine teşekkür eder, mimari çözümler arayan herkese tavsiye ederiz."

Salih Çelik

23-02-2021 16:16:51

"Montajı mimarlığa Dernek başkanlığını yaptığım, İnşaat aşamasında plan Armağanevler camii yeni projesinin üç boyutlu görsellerini çizdirdik.Son derece güzel çizimler oldu. Çok memnun kaldık. Faruk beye çok teşekkür ederiz."


Hotline
Hemen Ara

WhatsApp

M.o.n.s. Mimarlık
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?